Вчора, 29 січня, в ЗМІ  з’явилися публікації щодо судового позову студії «Квартал 95» з приводу заборони серіалу «Свати»
30 Января 2018

Вчора, 29 січня, в ЗМІ  з’явилися публікації щодо судового позову студії «Квартал 95» з приводу заборони серіалу «Свати». 

Офіційно повідомляємо – судового засідання, в якому б відбувся розгляд позову студії «Квартал 95», не було, рішення у цій справі не прийняте. Суд постановив ухвалу, якою відхилив один з документів, наданих адвокатами до суду – а саме, заяву про забезпечення позову.

В заяві йшлося про зупинення дії рішення Держкіно України про заборону серіалу «Свати» на час розгляду справи в суді.

Більшість з опублікованих статей є такими, що не відображають реальну ситуацію, адже інформують  про те, що студія «Квартал 95» нібито програла в суді справу про оскарження заборони серіалу «Свати».

Крім того, адвокати, які представляють інтереси компанії в суді, вважають розповсюдження ЗМІ подібної недостовірної інформації спробою чинити тиск на суд.

Ми не знаємо, хто стоїть за регулярною дезінформацією та перекручуванням фактів, і які цілі переслідує.  Але вбачаємо в цьому злий намір і системну роботу, спрямовану на підрив репутації студії «Квартал 95».  Ваші наміри марні, шановні таємні опоненти! Правда, здоровий глузд і почуття гумору мільйонів українців завжди з нами.

Звертаємося до всіх представників ЗМІ – не ставайте виконавцями будь-яких замовлень та інструментом у недобросовісній боротьбі. Перевіряйте інформацію, яку публікуєте, адже ви несете за неї відповідальність перед широкою аудиторією ваших користувачів.  Цінуйте власну репутацію, реноме ваших ЗМІ та поважайте репутацію інших. Звертайтесь до прес-служби студії «Квартал 95» за коментарями. Дякуємо за увагу!