Квартал TV

Програма передач телеканалу KVARTAL TV 

з  13.03 по  19.03 2017 р.

Понеділок 13 березня


06:00 «Розсміши коміка»

06:45 «Пороблено в Україні»

07:00 Віра Брежнєва и Володимир Зеленський у комедії «8 кращих побачень»

08:35 «Ліга сміху»

11:10 «Країна У»

12:00 «Танька і Володька»

12:25 «Ліга сміху»

15:00 «Мульті Барбара»

15:30 «Розсміши коміка»

16:15 «Країна У»

16:45 «Танька і Володька»

17:10 Віра Брежнєва и Володимир Зеленський у комедії «8 кращих побачень»

18:45 «Розсміши коміка»

19:30 «Пороблено в Україні»

20:00 «Вечірній Квартал»

21:30 «Казкова Русь»

22:00 Людмила Артем’єва і Анатолій Васильєв у комедії «Свати - 3»

22:50 «Вас замовили»

23:05 «Розсміши коміка»

23:50 «Танька і Володька»

00:15 «Країна У»

00:45 «Вечірній Квартал»

02:15 «Казкова Русь»

02:45 Людмила Артем’єва і Анатолій Васильєв у комедії «Свати - 3»

03:35 «Вечірній Квартал»

05:05 «Країна У»

05:35 «Танька і Володька»


Вівторок 14 березня


06:00 «Розсміши коміка»

06:45 «Пороблено в Україні»

07:00 Людмила Артем’єва і Анатолій Васильєв у комедії «Свати - 3»

07:50 «Вечірній Квартал»

09:20 «Розсміши коміка»

10:05 «Країна У»

11:05 «Танька і Володька»

11:30 «Казкова Русь»

12:00 «Вечірній Квартал»

13:30 «Країна У»

14:00 «Танька і Володька»

14:25 Людмила Артем’єва і Анатолій Васильєв у комедії «Свати - 3»

15:15 «Казкова Русь»

15:45 «Розсміши коміка»

16:30 «Країна У»

17:00 «Танька і Володька»

17:25 «Казкова Русь»

17:55 Людмила Артем’єва і Анатолій Васильєв у комедії «Свати - 3»

18:45 «Розсміши коміка»

19:30 «Пороблено в Україні»

20:00 «Київ Вечірній»

21:30 «Казкова Русь»

22:00 Олеся Железняк и Кирилл Сафонов в комедии «Чудо»

22:45 «Вас замовили»

23:00 «Розсміши коміка»

23:45 «Танька і Володька»

00:10 «Країна У»

00:40 «Київ Вечірній»

02:10 «Казкова Русь»

02:40 Олеся Железняк и Кирилл Сафонов в комедии «Чудо»

03:25 «Київ Вечірній»

04:55 «Країна У»

05:25 «Танька і Володька»


Середа 15 березня


06:00 «Розсміши коміка»

06:45 «Пороблено в Україні»

07:15 Олеся Железняк и Кирилл Сафонов в комедии «Чудо»

08:00 «Київ Вечірній»

09:30 «Розсміши коміка»

10:15 «Країна У»

10:45 «Танька і Володька»

11:35 «Казкова Русь»

12:05 «Київ Вечірній»

13:35 «Країна У»

14:05 «Танька і Володька»

14:30 Олеся Железняк и Кирилл Сафонов в комедии «Чудо»

15:15 «Казкова Русь»

15:45 «Розсміши коміка»

16:30 «Країна У»

17:00 «Танька і Володька»

17:25 «Казкова Русь»

17:55 Олеся Железняк и Кирилл Сафонов в комедии «Чудо»

18:45 «Розсміши коміка»

19:30 «Пороблено в Україні»

20:00 «Вечірній Квартал»

21:30 «Казкова Русь»

22:00 Юлія Меньшова у комедії «Між нами дівчатами»

22:45 «Вас замовили»

23:00 «Розсміши коміка»

23:45 «Танька і Володька»

00:10 «Країна У»

00:40 «Вечірній Квартал»

02:15 «Казкова Русь»

02:45 Юлія Меньшова у комедії «Між нами дівчатами»

03:30 «Вечірній Квартал»

05:05 «Країна У»

05:35 «Танька і Володька»


Четвер 16 березня


06:00 «Розсміши коміка»

06:45 «Пороблено в Україні»

07:15 Юлія Меньшова у комедії «Між нами дівчатами»

08:00 «Вечірній Квартал»

09:35 «Розсміши коміка»

10:20 «Країна У»

10:45 «Танька і Володька»

11:35 «Казкова Русь»

12:05 «Вечірній Квартал»

13:40 «Країна У»

14:10 «Танька і Володька»

14:35 Юлія Меньшова у комедії «Між нами дівчатами»

15:20 «Казкова Русь»

15:50 «Розсміши коміка»

16:35 «Країна У»

17:05 «Танька і Володька»

17:30 «Казкова Русь»

18:00 Юлія Меньшова у комедії «Між нами дівчатами»

18:45 «Розсміши коміка»

19:30 «Пороблено в Україні»

20:00 «Київ Вечірній»

21:30 «Казкова Русь»

22:00 Дмитро Суржиков та Костянтин Корецький у комедії «Недотуркані» (16+) 

23:00 «Розсміши коміка»

23:45 «Танька і Володька»

00:10 «Країна У»

00:40 «Київ Вечірній»

02:10 «Казкова Русь»

02:40 Дмитро Суржиков та Костянтин Корецький у комедії «Недотуркані» (16+) 

03:40 «Київ Вечірній»

05:10 «Країна У»

05:40 «Танька і Володька»


П’ятниця 17 березня

06:00 «Розсміши коміка»

06:45 «Пороблено в Україні»

07:00 Дмитро Суржиков та Костянтин Корецький у комедії «Недотуркані» (16+) 

08:00 «Київ Вечірній»

09:30 «Розсміши коміка»

10:15 «Країна У»

10:45 «Танька і Володька»

11:10 «Казкова Русь»

11:40 «Київ Вечірній»

13:10 «Країна У»

13:40 «Танька і Володька»

14:05 Дмитро Суржиков та Костянтин Корецький у комедії «Недотуркані» (16+) 

15:05 «Казкова Русь»

15:35 «Розсміши коміка»

16:20 «Країна У»

16:50 «Танька і Володька»

17:15 «Казкова Русь»

17:45 Дмитро Суржиков та Костянтин Корецький у комедії «Недотуркані» (16+) 

18:45 «Розсміши коміка»

19:30 «Пороблено в Україні»

20:00 «Розсміши коміка. Діти»

21:30 «Мульті Барбара»

22:25 «Вгадай ящик»

23:15 «Бойцовский Клуб»

00:00 «Танька і Володька»

00:25 «Країна У»

00:55 «Розсміши коміка. Діти»

02:25 «Мульті Барбара»

03:20 «Вгадай ящик»

04:10 «Бойцовский Клуб»

04:55 «Танька і Володька»

05:20 «Країна У»


Субота 18 березня


06:00 «Розсміши коміка»

08:15 «Неділя з Кварталом»

09:05 «Розсміши коміка. Діти»

10:35 «Країна У»

11:35 «Танька і Володька»

12:50 «Мульті Барбара»

13:45 «Розсміши коміка»

15:15 «Вгадай ящик»

16:05 «Розсміши коміка. Діти»

17:35 «Розсміши коміка»

18:20 «Київ Вечірній»

20:00 «Ліга сміху»

22:30 Людмила Артем’єва і Анатолій Васильєв у комедії «Свати - 3»

23:20 Олеся Железняк и Кирилл Сафонов в комедии «Чудо»

00:05 «Розсміши коміка»

00:50 «Танька і Володька»

01:40 «Країна У»

02:40 «Мульті Барбара»

03:35 «Ліга сміху»


Неділя 19 березня


06:00 «Розсміши коміка»

08:15 «Неділя з Кварталом»

09:00 «Ліга сміху»

11:25 «Київ Вечірній»

13:05 «Танька і Володька»

14:20 «Розсміши коміка»

15:05 «Ліга сміху»

17:35 «Розсміши коміка»

18:20 «Київ Вечірній»

20:00 «Вечірній Квартал»

21:35 Юлія Меньшова у комедії «Між нами дівчатами»

22:20 Дмитро Суржиков та Костянтин Корецький у комедії «Недотуркані» (16+) 

23:20 «Розсміши коміка»

00:05 «Танька і Володька»

01:20 «Країна У»

02:50 «Розсміши коміка»

03:35 «Вечірній Квартал»

05:10 «Мульті Барбара»